Zara Balı Fiyatı - Zara Çiçek Balı
Sivas / Zara
554 317 37 97

Zara Balı Fiyatı

Zara İlçesinde doğal arıcılık ile bal üretimi yapan arıcılarımız. Zara Balı Fiyatları farklılık gösterdiğini söylemektedir.  Bu makale içerisinde Zara Balı Fiyatı konu edinmektedir. Her geçen senelere göre farklılık gösteren bal fiyatlarında ortalama olarak

 – Zara Süzme Bal Fiyatı : 150 TL ile 200 TL arasında değişmekte olup, bu değişikliğin ise balın kalitesinden kaynaklı olduğunu söyleyebiliriz. Kimileri zara kösedağ balı olarak üretilirken, kimileri binbir çeşit çiçek aromasının bulunduğu zara beydağı balı, beydağı eteklerin de 1500 KM yükseklikte üretimi yapıldığı için şeker veya glikoz bulunmaması bal fiyatı etkileri nedenleri arasında yer alıyor.

 – Sitemizde Yer Alan Zara Süzme Çiçek Balı Fİyatı : 150 TL olup; kalitesini tadınca anlayacaksınız.

– Ücretsiz kargo ile en kısa süre içerisinde Zara Balı`nı sizlere güven içerisinde ulaşmasını sağlıyoruz.

Bal alıcılarının en çok merak ettikleri konular içerisinde Zara Balı şekerli mi şekersiz mi?

Balın Kalitesini nasıl anlarız?

Bal satıcıları nasıl bir güvenilir mi?

Soruların cevabı Zara Bal Fiyat konusunu bitirdikten sonra yer vereceğiz.

Evet arkadaşlar Zara Süzme bal fiyatı hakkında genel bilgi verildi. Şimdi ise Zara Petek Bal Fiyatı hakkında genel bilgiler paylaşalım.

Zara Petek Bal;

 – Türkiye ve Yurtdışında adından bahsedilen Zara Petek Balı Fiyatı ortalama olarak kg fiyatı 150 – 200 TL Arasında değişim göstermektedir. Zara da arılar kalitesine göre kg fiyatını kendilerine göre belirler.  Bir çerçeve balın yaklaşık ortalama olarak 2,5 KG geldiği bilinir. En iyi sezonlarda ise Zara Petek Balı 5 hatta 7 KG olmaktadır.  Sitemizde satışını yaptığımız Zara Petek Bal kg fiyatı 150 tl dir.  Ücretsiz kargo olarak gönderdiğimiz petek balı garanti altında gönderiyoruz.

   – Hediyelik olarakta hazırlanan Zara Petek Bal, Zara Süzme Bal ve Zara Karakovan Çiçek Balımızı en iyi paketlerde hazırlanıp gönderilmektedir.

Zara Karakovan Balı Fiyatı 200 – 250 Tl arasında değişiyor. 2021 yılı zara bal fiyatları ortalama değerler göstermektedir.  Zara Karakovan Balı kg fiyatının bu kadar yüksek olmasının sebebi Zara Süzme Bal ve Zara Çiçek Petek Balına orantı ile karşılaştırıldığında çok az olduğu nedeni ile bu fiyatlarda seyretmekte olup tamamen doğal olmasıdır. Sitemizde Sivas Zara Karakovan Balı hakkında detaylı bilgilerde yer alıyor.

-Zara karakovan kg fiyatı 200,00 TL
-Zara petek kg fiyatı 150,00 TL.
-Zara süzme kg fiyatı 150,00 TL.

2 thoughts on “Zara Balı Fiyatı

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir