Zara Süzme Çiçek Balı - Zara Çiçek Balı
Sivas / Zara
554 317 37 97

Zara Süzme Çiçek Balı

ZARA SÜZME BAL

2017 yılından üretimini ve satışını sağladığımız Zara Süzme Balı hakkında genel bilgileri veriyoruz.

Zara Süzme Balının internet üzerinde ve kendine özgü sayfalarında en iyi kalitede satışısını yapmaktayız. Zara Süzme Bal fiyatı Zara ilçesinde bal kalitesine göre değişik fiyatlarda satışı yapılmakla 1 Kg Fiyatı 25 ile 70 TL arasında gerçekleşmektedir. www.tatliblog.com olarak kaliteli balımızın 1 Kilogram : 50 Tl dir.

Doğal ve organik Zara Süzme balımızın üretiminin nasıl yapıldığını anlatmak isteriz.  Şekersiz ve doğal olan Zara Çiçek Balı arıların doğal bir ortamda konaklamaktadır. En yakın yerleşim yeri 5 km kadar uzakta olan arılığımızın şeker getirme ihtimali olmamakla çevresindeki eşsiz güzelliğe sahip olan çiçeklerden aldıkları doğal kaynaklar ile arılarımız kovanlarımıza yerleştirdiğimiz peteklerimi önce kabartma işlemini yapıyor. Bu işlem gerçeklediği ve peteğin kabarmasından sonra doğadan getirdiği balı peteğin gözeneklerine yerleştirmektedir ve sonrasında ise gözeneklere yine kendilerinin oluşturdukları mum ile kapatır. Bal getiren arıların doğal olarak sezonun bitmesi ile bal getirmeyi bırakır bundan sonrası ise arıcılarımızın sağım dediği olay yani kovanlardan balın toplanması ve süzülmesi işlemini yapmaktadır.

zara çiçek balı

Kovanlardan aldığımız ballarında tamamen dolu olması ve gözeneklerinin de kapalı olması halinde bu balı Zara Petek Bal olarak satmaktayız. Yine kovanlarımızda bulunan ballarımızda elimize aldığımız zara çerçeve balda gözenekleri doldurmuş fakat gözenekleri kapatmamış (Sır yapmamış) balları ile süzme makinası ile içerisinde yer alan balın akıtılması ve arıtılması ile paketlenme işlemlerini yaparak Zara Süzme Balı üretimi yapılmaktadır.

Zara Süzme Balın en kaliteli satış sitesi olan www.ZaraCicekBali.Com sitemizde balımızı sipariş edebilir ve 0 507 565 07 34 nolu numaramızı arayarakta bilgi ve sipariş verebilirsiniz.

Aklınıza takılan soruları yorum yaparak bize en kısa sürede ulaştırabilirsiniz.

Balın en tatlı Hali Zara Çiçek Balı

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir